Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

BUD-METALLCO Sp. z o.o.

Gliwicka 3
44-144 Żernica k/Gliwic

NIP: 9691210838
REGON: 276663672
Kapitał Zakładowy : 1200 000,00 zł

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 7:00-17:00
Sobota: 7.00-13.00
Niedziela: Zamknięte

Dział księgowości

Tel: 32 336 27 63
E-mail: ksiegowosc@metallco.pl

Główna Księgowa

Izabela Kania
Tel: 661 193 113

Zarząd

Prezes Zarządu

Tomasz Mańka
Tel: 606 88 79 46
E-mail: tomasz.manka@metallco.p

Wiceprezes Zarządu

Jerzy Woźniak
608 013 645
E-mail: jerzy.wozniak@metallco.pl

Sekretariat

Dział handlowy

Kierownik Działu Handlowego

Roman Wybierek
Tel: 668 803 452

E-mail: handlowy@metallco.pl

Magazyn stali

Doradca Techniczny Klienta

Aleksandra Losza
Tel: 668 806 451
E-mail: aleksandra.losza@metallco.pl

Doradca Techniczny Klienta

Patrycja Mierzwińska
Tel: 533 327 951
E-mail: patrycja.mierzwinska@metallco.pl

Hurtownia budowlana

Kierownik Hurtowni Budowlanej

Joanna Wojciechowska
Tel: 668 803 457
E-mail: joanna.wojciechowska@metallco.pl

Z-ca Kierownika Hurtowni Budowlanej

Marcin Szweda
Tel: 533 327 952
E-mail: marcin.szweda@metallco.pl

Dział konstrukcji stalowych

Kierownik Produkcji Montażu

Dariusz Krasowski
Tel. 533 880 818
E-mail: dariusz.krasowski@metallco.pl

Kierownik Produkcji

Paweł Dubec
Tel: 668 803 454
Tel: 32 336 27 58
E-mail: pawel.dubec@metallco.pl

Planista Produkcji

Gabriela Satora
Tel : 668 803 455
E-mail: gabriela.satora@metallco.pl

Stacja paliw

Tel: 32 336 27 64

Kierownik Stacji

Urszula Matuszak
Tel : 504 261 060
E-mail: urszula.matuszak@metallco.pl

Najlepiej zaopatrzona hurtownia
budowlana w Twojej okolicy